Адміністрація Чернівецького ліцею № 2
Чернівецької міської ради

Директор ліцею -

Сігітов Андрій Іванович

Народився 02 вересня 1966 року в м. Чернівці. У 1983 р. закінчив Чернівецьку середню школу № 26 із Золотою медаллю. У 1983-1985 рр. проходив службу у Збройних Силах. З 1985 р. по 1989  р. навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету, який успішно закінчив з відзнакою. З 1988 р. розпочав трудову діяльність в освітніх закладах міста. Працював вчителем історії Чернівецької середньої школи № 25, заступником директора з виховної роботи Чернівецької ЗОШ №  18, заступником директора Чернівецького ліцею № 1. З липня 1993 року - директор Чернівецького філософсько-правового ліцею (нині Чернівецький ліцей № 2 Чернівецької міської ради). У 2009 році з відзнакою закінчив магістратуру факультету історії,  політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю федьковича за спеціальністю "державна служба".
       Відмінник освіти України, лауреат премії ім. Ю. Федьковича, кавалер Ордену “Пресвятої Богородиці Покрови” Українського Гетьманського війська, нагороджений почесним знаком МОН України “Василь Сухомлинський” та відзнакою МВС України — медаллю “За сприяння протидії правопорушенням у дитячому середовищі”.
        Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
       Сфера наукових інтересів - демократизація освіти, поетапний перехід від державного до громадсько-державного управління системою освіти.

gallery/ypr_007
Заступник директора з навчально-виховної роботи-

Кравчишин

Любов Іванівна

Педагогічний шлях розпочався в 1983 році після закінчення з відзнакою математичного факультету Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича. Перші вчительські кроки були зроблені в ЗОШ №38 м. Чернівців на посаді вчителя математики, а вже згодом - заступника директора з виховної роботи.
      Наступною сторінкою біографії стала праця   в ЗОШ №32 з 1992 року  заступником директора з виховної роботи, з 1997 року заступником директора з навчально-виховної роботи, з 2006 року  після реорганізації  ЗОШ №32 і Чернівецького філософсько-правового ліцею у Чернівецький ліцей №2 Чернівецької міської ради заступником директора ліцею з навчально-виховної роботи.
      Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.
       Відмінник освіти України (2001 р.), лауреат премії ім. Ю Федьковича (2009 р.), Грамота Міністерства освіти і науки України (1999 р.).

gallery/кравчишин_250
 Заступник директора з виховної роботи-

Іванчук Галина

Василівна

gallery/ypr_009

Народилася 21 серпня 1980 року в с. Коритному, що на Вижниччині. У 1997 році закінчила із Золотою медаллю Коритненську загальноосвітню школу.

З 1997 по 2002 рік навчалася на філологічному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича, який успішно закінчила з відзнакою.
Педагогічний шлях розпочався в 2002р. у Чернівецькій ЗОШ №32, де працювала вчителем української мови й літератури, а з 2004 р. –  заступником директора з виховної роботи. Після реорганізації ЗОШ №32 і Чернівецького філософсько-правового ліцею у Чернівецький ліцей №2 Чернівецької міської ради (2006 р.) - учителем української мови й літератури, згодом (з 2008 року) заступником директора ліцею з виховної роботи.

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Сфера наукових інтересів – формування інформаційної компетентності учнів як умова їх ефективної самореалізації.