Міжнародне освітнє співробітництво в ліцеї започатковано з перших років його існування.
Починаючи з 1994 р. колектив ліцею бере активну участь в учнівському освітньо-культурному обміні
Чернівці - Саскатун

За підтримки Міністерства освіти Саскачевану, Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (в той час Чернівецького обласного управління освіти),  шкільної ради католицьких шкіл Саскатуну, Управління освіти Чернівецької міської ради  та усієї освітянської громади м. Чернівців з 1992 року було розпочато міжнародний освітній учнівський обмін «Чернівці - Саскатун». Завдяки укладеним угодам для  школярів обох країн відкрилася унікальна нагода відкрити кордони і стати реальними учасниками дитячої дипломатії.

gallery/mv_008

Обмін відбувається один раз на два роки. Кожного другого року учні відвідують один одного, живуть у родинах своїх партнерів, спільно відвідують заняття, поповнюючи знання з української та англійської мов, знайомляться з історією, культурою, національними традиціями і побутом обох країн.

gallery/mv_026
gallery/mv_003
gallery/mv_16

Під час обмінів чернівецькі старшокласники  відвідують навчальні заклади Саскатуну, знайомляться з системою канадської освіти.
Здійснюють захоплюючі подорожі до індіанських поселень в преріях Саскачевану, до місць історичних подій з історії британського освоєння Північно-Західних територій.

gallery/mv_005
gallery/mv_021

Особливі враження залишають по собі вражаючі відвідини мальовничих високогірних курортів Банфф, Лейк–Луїз, Джаспер, що у Скелястих горах провінції Альберта, екскурсії до етнографічного музею «Село української спадщини», що у передмісті м. Едмонтону (столиці провінції Альберта), до одного з найбільших світових торговельно-розважальних центрів «Едмонтон–Молл», до Королівського палеонтологічного музею в м. Драмхеллер.

gallery/mv_019
gallery/mv_020